SERWIS STOŁÓW BILARDOWYCH

 

 

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się renowacją stołów bilardowych od 1992 r. (firmą z najdłuższym stażem w Polsce). Na początku działaliśmy w spółce pod inną nazwą, a od 2005 r. działamy pod nazwą Center Cup.

Oferujemy wymianę sukna bilardowego na stołach typu Pool , Snooker, Karambol, Ruska Piramida. Nasza firma specjalizuje się w wymianie sukna bilardowego oraz montażu, demontażu stołów bilardowych, transporcie stołów bilardowych.

Nasze doświadczenie poparte jest wieloletnim stażem pracy przy stołach bilardowych.

 

 

Rekomendacją dla naszej Firmy mogą być usługi wykonane np. w sieci Hoteli w Niemczech, Ambasadzie USA w Warszawie, Konsulacie USA w Poznaniu, Konsulacie Federacji Rosji w Poznaniu, w Hotel HYATT (baza noclegowa Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej EURO 2012 r.), w Jednostkach Wojskowych w Gołdapi, Lidzbarku Warmińskim, Żaganiu, Międzyrzeczu, Krośnie Odrzańskim, Skwierzynie, Śremie, Sieradzu, Poznaniu, w Bazylice NMP w Licheniu, w Pubach, Kluba bilardowych, w Hotelach, Salonach Bilardowych całej Polski.

 

 

Na zdjęciach przedstawiamy stół bilardowy przed wymianą sukna i po wymianie sukna przez nasza firmę. Posiadamy tez najbardziej profesjonalny sprzęt do poziomowania stołów bilardowych (poziomica elektroniczna BOSCH). Sukno bilardowe na stole wymieniamy na blacie oraz bandach, wymieniamy sukno bilardowe na wszystkich rodzajach stołów bilardowych (pool, snooker, karambol, "grzybek", stoły pokerowe) i każdej wielkości stołów bilardowych: 6ft, 7ft, 8ft, 9ft, 10ft i 12ft. Prowadzimy tez transport stołów bilardowych, przenoszenie stołów z miejsca na miejsce, montujemy stoły bilardowe oraz demontujemy.