TROFEA I NAGRODY

 

 

 

 

Center Cup jest jedną z pierwszych firm w Polsce sprzedających trofea sportowe.

Specjalizujemy się w eleganckich pucharach sportowych i okolicznościowych w różnych wariantach wizualnych oraz wielkościowych od pucharów wielkości 9 cm do pucharów których wielkość przekracza 90 cm. Nasza firma oferuje puchary uznanych producentów z Włoch, Francji i Hiszpanii, których wręczenie zwycięzcom czy to zawodów szkolnych czy zwycięzcom zawodów rangi Mistrzostw Polski nie stanowi w żaden sposób ujmy dla osoby wręczającej trofeum.

 

 

 

 

Nasze medale również są marką samą w sobie. Są one wykonane z wysokiej jakości metali powlekanych. Zawsze w trzech kolorach: złotym, srebrny i brązowym. Wielkości medali jest ogromna od 32 mm do 70 mm. Posiadamy w sprzedaży medale typowo sportowe oraz dedykowane pod indywidualnego klienta. Podobnie jak puchary tak tez medale są producentów z Hiszpanii, Włoch oraz Francji.

W naszej ofercie są też statuetki odlewane gipsowe odlewane metalowe, statuetki szklane, statuetki sportowe plastikowe. Statuetki maja różną wielkość i kształt, mogą być typowo sportowe z poszczególnymi dyscyplinami lub ogólne które można wręczać z okazji Rocznic Ślubu, Imienin, Chrztu Świętego czy innych Gratulacji Rocznicowych.

 

 

 

 

Jesteśmy też producentem podziękowań różnego rodzaju i wielkości na podkładach drewnianych, które mogą być wręczane w ekskluzywnych etui lub bez etui. Produkujemy też papierowe dyplomy z różnego rodzaju grafiką sportową lub okolicznościową.

Współpracują z nami nagradzani graficy komputerowi przez co nasze tabliczki z dedykacją, podziękowania, gratulacje czy to na puchary, statuetki , medale czy też podziękowania na drewnie stają się dziełem sztuki, dzięki czemu "zwykły" puchar z naszą dedykacją staje się czymś niezwykle wyjątkowym.